Grafické studio

Zpracujeme grafické návrhy od vizitek, katalogu až po billboardy. S citem vyretušujeme nebo barevně sladíme vaše obrázkové materiály a připravíme data pro tisk. Provedeme jazykové korekce - stylizace, gramatické úpravy textů, příp. zajistíme překladatelské služby. U náročnějších tiskovin zajistíme maketu pro schválení klientem před samotným tiskem.

Tisková produkce

Zajištujeme komplexní polygrafické služby v oblasti tisku a knihařského zpracování. Podle požadavků klienta zvolíme vhodnou technologii tisku i povrchovou úpravu, jako je ofsetový, disperzní, parciální UV lak nebo laminace.  Zajistíme následné standardní i nestandardní dokončovací práce, jako jsou všechny druhy vazeb, výseky, ražba anebo slepotisk. Pro zvýšení nápaditosti a kvality Vašich tiskovin Vám pomůžeme vybrat z různých druhů  dostupných grafických papírů. Máme zkušenosti s obalovým materiálem i etiketami, a to od technického návrhu tvaru přes grafický design až po samotnou výrobu.

Reklamní předměty a reklamní textil

Vyberte si nápadité a neotřelé dárky pro Vaše zaměstnance i klienty z našeho katalogu „Reklamních předmětů“ a katalogu „Reklamního textilu.“  Poradíme Vám s výběrem vhodné technologie potisku u reklamních předmětů a potisku či výšivky u reklamního textilu.

„Buďte vidět“

Představte si situaci: Potencionální klient Vám hned ve dveřích Vaší kanceláře oznámí: Nemohl jsem Vás najít! " Má dvacetiminutové zpoždění a ve tváři otrávený výraz.
Jak tomu předejít?  Využijte  možnosti venkovní reklamy a jejich nosičů jako navigace.

- Outdoorové reklamní nosiče – reklama v MHD, podlahová grafika, sloupy veřejného osvětlení, billbordy, mosty, City light vitríny

- Polepy aut

- Kovové cedule